Susisiekite su mumis:
+370 5 2105044
info@protraining.lt

ES logoŠ. m. vasario – gegužės mėn. „IT ProTraining“ mokymo centras kartu su DataMiner mokymo centru ir Baltijos kompiuterių akademija organizavo IT infrastruktūros administratorių mokymus, kurių metu dalyviai mokėsi Microsoft Exchange Server, Microsoft Lync Server, Enterprise Linux, Oracle duomenų bazių konfigūravimo, valdymo ir palaikymo, geoduomenų bazių kūrimo, kompiuterinių tinklų ir infrastruktūros administravimo ir palaikymo. Mokymai buvo skirti Valstybės sienos apsaugos tarnybos ir jos struktūrinių padalinių informacines sistemas prižiūrinčiam ir administruojančiam personalui, siekiančiam pagilinti specializuotas informacijos technologijų žinias ir įgūdžius.
Mokymų tikslas - suteikti Valstybės sienos apsaugos tarnybos IT specialistams žinių ir praktinių įgūdžių darbui su Microsoft, Oracle, Linux programine įranga. Mokymų metu dalyviai buvo supažindinti su tipiniais programinės įrangos administravimo uždaviniais, darbo tinkle specifika ir kitomis pritaikymo galimybėmis.

Mokymuose galėjo dalyvauti visų lygių IT specialistai, aptarnaujantys skirtingas IT sistemas. Tai teorinio ir praktinio pobūdžio mokymai, kurių metu buvo ne tik apžvelgtos, bet ir praktiškai išbandytos technologijos, todėl mokymų metu įgytos žinios ateityje galės būti pritaikytos ir praktinėje veikloje.

Mokymai finansuojami Išorės sienų fondo dalies Specialioji tranzito schema 2012 m. metinės programos lėšomis pagal projektą Nr. ISF 12/3.5.3.1-1.11 „Valstybės sienos apsaugos tarnybos personalo mokymai“ .

Suteiktos ES paramos suma 34,7 tūkst. litų.