Susisiekite su mumis:
+370 5 2105044
info@protraining.lt

SharePoint 2013 vartotojams

SharePoint_V

Trukmė: 2 dienos
Kaina:
440 € (+ PVM 21%)

Apie mokymus:

 • Įvadas į SharePoint. Dalyviai supažindinami su SharePoint sistemos aktualumu verslui. Aptariami skirtingi SharePoint leidimai, jų funkcionalumas, pristatoma terminologija, sistemos veikimo pagrindai ir principai.
 • Sąrašų aplikacijos (List Apps). Pristatoma viena iš kertinių dalinimosi informacija ir informacijos tvarkymo priemonių SharePoint svetainėje. Dalyviai susipažins su sąrašų aplikacijų (List Apps) sąvoka ir skirtingų sąrašų aplikacijų tipų praktiniu panaudojimu.
 • Bibliotekų aplikacijos (Library Apps). Dalyvius supažindinus su sąrašais pristatomas kitas kertinis informacijos talpinimo būdas SharePoint sistemoje – bibliotekos. Aptariamas ir išmėginamas bibliotekų aplikacijų taikymas versle.
 • Sąrašų ir bibliotekų valdymas ir pritaikymas. SharePoint sąrašų ir bibliotekų aplikacijos teikia puikų pamatą bendradarbiavimui ir dalijimuisi informacija. Analizuojamas standartinių sąrašų ir bibliotekų šablonų pritaikymas skirtingiems bendradarbiavimo poreikiams.
 • Darbų eigos (Workflows). Aptariami SharePoint darbų eigų šablonai. Demonstruojamas darbų eigos kūrimo procesas su SharePoint Designer programa.
 • Turinio tipai (Content Types). Daugumoje organizacijų dokumentaciją galima skirstyti pagal naudojamą dokumentų formą (šablonus), pagal taikomus redagavimo, pokyčių valdymo ar saugojimo procesus ir politiką. SharePoint turinio tipai organizacijoms suteikia galimybę apjungti šablonus ir kitą dokumentus nusakančią informaciją užtikrinant, pasikartojančių procesų vykdymo paprastumą ir informacijos vientisumą. Dalyviams pristatoma turinio tipo sąvoka ir turinio tipų praktinis naudojimas.
 • Tinklo elementai (Web Parts). Tinklo elementai svarbi SharePoint funkcionalumo dalis suteikianti galimybę informaciją galutiniams vartotojams pateikti skirtingu pavidalu ir suasmeninta forma. Analizuojami SharePoint tinklo elementai, jų grupės, pristatomi tinklo elementų konfigūravimo ir taikymo pavyzdžiai.
 • Svetainės. Pamatiniai SharePoint aplinkos komponentai yra svetainės (Sites) ir darbų sritys (Workspace). Šios bendradarbiavimo zonos apima visus ankstesniuose moduliuose minėtus elementus ir juos apjungia į vieningą ir efektyvią bendro darbo, komunikavimo ir dokumentų valdymo aplinką. Dalyviams pristatomi svetainių šablonai (Site Templates) ir funkcionalumo paketai (Features).
 • Prieigos teisių valdymas. Efektyvus vartotojų valdymas turi didelę reikšmę informacinių sistemų kokybei. Dvi pagrindinės efektyvaus vartotojų valdymo dalys – turinio apsauga ir informacijos suasmeninimas. Dalyviai supažindinami, kaip efektyviai apsaugoti SharePoint aplinką svetainės lygyje, sąrašo ar bibliotekos lygyje, ar konkretaus elemento patalpinto SharePoint svetainėje lygyje. Pristatomos suasmeninimo galimybės – kaip efektyviai orientuoti turinį pagal vartotojų poreikius.
 • Verslo analitika (Business Intelligence). Analizuojama, kaip organizacijose palengvinti sprendimų priėmimo procesus, vartotojams suteikiant vienalytę prieigą prie svarbios informacijos, panaudojant naršyklėje atidaromus darbalapius (Worksheets) ir vaizdinius indikatorius, atspindinčius verslo procesų eigą ir rezultatus. Pateikiamas suasmenintos ir interaktyvios informacinės lentos (Dashboard) paruošimo procesas.
 • Socialinė tinklaveika. Socialinė tinklaveika – viena iš pagrindinių tobulinimo krypčių SharePoint sistemoje. Dalyviams pristatomi kertiniai SharePoint socialinės tinklaveikos elementai – asmeninės svetainės (My sites), žymos (Tags), tinklaraščiai (Blogs), wiki-tinklapiai (Wikis), reitingavimas (Ratings).
 • Formų valdymas. Microsoft InfoPath idealus SharePoint partneris daugelyje verslo sprendimų. Dalyviai mokomi kurti paprastus taikomuosius sprendimus naudojant Microsoft InfoPath. Pristatomas šablonų dalių (Template parts) kūrimas, lanksčios formų sąsajos rengimas, verslo duomenų integracija.
 • Access servisai (Access Services). Apžvelgiami nauji ir supaprastinti Access taikymo modeliai, suteikiantys galimybę kurti Access aplikacijas pasiekiamas per SharePoint.
 • Prekės ženklo formavimas (Branding) ir vartotojų patirtis (User Experience).SharePoint 2013 žymiai patobulino išvaizdos, navigacijos ir struktūros valdymą. Dalyviams pristatoma dalis šių patobulinimų – dizaino valdiklis (Design Manager) ir mobilioji patirtis (Mobile experience).
 • Tinklo turinio valdymas (Web Content Management). Apžvelgiamos tinklo turinio valdymo galimybės – publikavimo svetainės (Publishing sites) ir publikavimo funkcionalumas (Features), automatinis daugiakalbio turinio rengimas, parinktinių tinklapių kūrimas (Page layouts).
 • Įrašų valdymas (Records). Skyriuje pristatoma ir apžvelgiama įrašo sąvoka ir įrašų valdymo praktika organizacijose naudojant SharePoint 2013. Modulis apima – terminų rinkinius (Term sets), archyvavimo funkcionalumą (Archive-based records), įrašų darymą vietoje (In-place records).
 • Darbas su paieška. Informacinė sistema organizacijai naudinga tik tada, kai jos talpinama informacija lengvai randama ir pasiekiama. Analizuojamos paieškos variklio galimybės SharePoint platformoje. Kaip paieškos mechanizmą pritaikyti, panaudojant efektyvias užklausas (Effective queries), konfigūravimą ir analitikas.
Dėstytojas: -