Susisiekite su mumis:
+370 5 2105044
info@protraining.lt

Web application security

Security_Web

Trukmė: 2 dienos
Kaina:
1 014 € (+ PVM 21%)

Apie mokymus:

Aplikacijų, kurios pasiekiamos per tinklą apsauga, reikalauja gerai pasiruošusio specialisto, kuris visada atnaujina savo žinias ir domisi naujausiais metodais ir trendais. Šiuo metu egzistuoja platformos, kurios leidžia kurti saugias Web aplikacijas (Java, ASP.NET ar PHP), tačiau reikia ne tik domėtis saugumo spragomis, kurios egzistuoja šiose platformose, tačiau ir visomis saugumo spragomis, kurios galioja programuojant, nesvarbu, kurią programavimo kalbą pasirinksite. 

Mokymai skirti:

Web programuotojams, architektams, testuotojams.

Dėstytojas: Erno Jeges


Reikalavimai:

Web aplikacijų žinios.

Daugiau:

Mokymus kuria ir veda saugumo ekspertai iš Secure Coding Academy. Mokymų tikslas yra suteikti praktinių žinių, pademonstruojant realias grėsmes, kurios gali iškilti. Mokymų metu atliekama daug laboratorinių darbų, kurių metu parodoma kaip saugumo spragas turintis programinis kodas gali būti pažeistas (gyvai vykdomi įsilaužimai į programas). Dalyviai išmokomi „teisingo“ programavimo ir įvairių architektūros ir kūrimo technikų, saugumo bibliotekų, įrankių ir paslaugų naudojimo.
Secure Coding Academy nėra mokymo centras. Tai aukšto lygio saugumo ekspertų komanda, kuri atlieka saugumo vertinimus HW ir SW paremtiems produktams. Dėstytojai visada dėsto tik naujausią ir aktualiausią informaciją, todėl kad dėsto tai, ką daro savo kasdieniame darbe.
Mokymai yra skirti ne tik saugumo inžinieriams ir ekspertams, o yra rekomenduojami ir programuotojams, programų architektams, analitikams, testuotojams ir apžvalgininkams. Pagal Microsoft Security Develompent Lifecycle mokymų gaires mokymai tinkami visiems nuo SDL 100 iki SDL 300 lygio (nuo pradedančiųjų iki saugumo specialistų). 
Mokymai yra pigiausias būdas gerinti įmonės ir įmonės kuriamų produktų saugumą.

Web aplikacijų testavimo tema galite pasirinkti šiuos mokymus. Platesnis aprašymas paspaudus ant pasirinktų mokymų pavadinimo: