Susisiekite su mumis:
+370 5 2105044
info@protraining.lt

Java Coding Security

Security_JAVA

Trukmė: 2 dienos
Kaina:
1 095 € (+ PVM 21%)

Apie mokymus:

Buvo įdėta labai daug darbo siekiant paversti Java platformą saugia. Be to, kad yra sukurta daug saugesnė programavimo kalba nei C/C++ ir apsaugota vykdymo aplinka, Java turi iš anksto parengtas apsaugos ir kriptografijos technologijas, skatinančias kurti saugias sistemas. Java saugumo mokymuose sužinosite kaip teisingai naudoti saugumo mechanizmus, Java platformai būdingas spragas bei išmoksite metodikas, kurios padės išvengti tipinių programavimo klaidų.

Mokymai skirti:

Java JEE programuotojams, programų architektams ir testuotojams.

Dėstytojas: Erno Jeges


Reikalavimai:

Java programavimo ir Web aplikacijų žinios.

Daugiau:

Mokymus kuria ir veda saugumo ekspertai iš Secure Coding Academy. Mokymų tikslas yra suteikti praktinių žinių, pademonstruojant realias grėsmes, kurios gali iškilti. Mokymų metu atliekama daug laboratorinių darbų, kurių metu parodoma kaip saugumo spragas turintis programinis kodas gali būti pažeistas (gyvai vykdomi įsilaužimai į programas). Dalyviai išmokomi „teisingo“ programavimo ir įvairių architektūros ir kūrimo technikų, saugumo bibliotekų, įrankių ir paslaugų naudojimo.
Secure Coding Academy nėra mokymo centras. Tai aukšto lygio saugumo ekspertų komanda, kuri atlieka saugumo vertinimus HW ir SW paremtiems produktams. Dėstytojai visada dėsto tik naujausią ir aktualiausią informaciją, todėl kad dėsto tai, ką daro savo kasdieniame darbe.
Mokymai yra skirti ne tik saugumo inžinieriams ir ekspertams, o yra rekomenduojami ir programuotojams, programų architektams, analitikams, testuotojams ir apžvalgininkams. Pagal Microsoft Security Develompent Lifecycle mokymų gaires mokymai tinkami visiems nuo SDL 100 iki SDL 300 lygio (nuo pradedančiųjų iki saugumo specialistų).
Mokymai yra pigiausias būdas gerinti įmonės ir įmonės kuriamų produktų saugumą.

 

Java programavimo saugumo tema galite pasirinkti šiuos mokymus. Platesnis aprašymas paspaudus ant pasirinktų mokymų pavadinimo: