Susisiekite su mumis:
+370 5 2105044
info@protraining.lt

PRINCE2® Practitioner Upgrade

PRINCE2_P
Klausytojų vertinimas

Trukmė: 2 dienos
Kaina:
1 075 € (+ PVM 21%)

Apie mokymus:

Plačiau apie PRINCE2

PRINCE2 Practitioner Upgrade mokymai yra skirti klausytojams, kurie jau yra išlaikę PRINCE2 Foundation egzaminą ir siekia PRINCE2 Practitioner lygio.
PRINCE2 Practitioner Upgrade mokymų metu klausytojams yra suteikiama spalvinga metodinė medžiaga, galimybė laikyti egzaminą, dėstytojo konsultacijos pasibaigus mokymams.

PRINCE2 Practitioner Upgrade mokymai pradžioje vyksta savarankiškai, kol klausytojas pasiekia PRINCE2 lygį. Toliau mokymai persikelia į klases, kur vyksta pasiruošimas egzaminui.

Mokymų tikslai:
1. Atnaujinti žinias apie PRINCE2 kaip projektų valdymo metodą.
2. Suprasti PRINCE2 elementus.
3. Įvertinti savo valdomus projektus, taikydami naujai išmoktą teoriją.
4. Pasiruošti PRINCE2 Practitioner egzaminui.

Dėstytojas: Russell Parker


Mokymų temos:

Įvadinis savarankiškas mokymasis, koordinuojamas vieno iš sertifikuotų dėstytojų, skirtas apžvelgti visą PRINCE2 turinį. Mokymasis apima ne tik principus, raktines temas, procesus ir metodus, bet ir instrukcijas tokiais aspektais kaip: projekto inicijavimas, projekto pradžia, produktu paremtas planavimas, etapų kontrolė, produkto teikimo valdymas, projekto etapų ribų valdymas ir projekto uždarymas.
Pirmą mokymų dieną klasėje klausytojai praktikuosis atsakydami į PRINCE2 Practitioner egzamino klausimus. Toliau seks mokymo medžiagos kartojimo etapas. Antrą mokymų dieną klasėje klausytojai laikys egzaminą.
Norėdami siekti PRINCE2 Practitioner lygio klausytojai turi būti išlaikę PRINCE2 Foundation egzaminą. Tie, kurie neseniai išlaikė PRINCE2 Foundation egzaminą ir vadovaujasi PRINCE2 metodika kasdieniame darbe turėtų savarankiškai (~15 valandų) mokytis prieš pirmąją mokymų dieną klasėje. Kitiems gali prireikti šiek tiek daugiau laiko.

Egzaminas
PRINCE2 Practitioner egzaminas laikomas paskutinę mokymų dieną. Tai dviejų su puse valandų testas, kurį sudaro 9 klausimai paremti pateiktų situacijų analize. Egzamino metu klausytojams leidžiama naudotis PRINCE2 vadovėliu. Egzaminas išlaikomas, jeigu klausytojas teisingai atsako į 55% ir daugiau klausimų.