Susisiekite su mumis:
+370 5 2105044
info@protraining.lt

PHP Coding Security

Security_PHP

Trukmė: 3 dienos
Kaina:
1 450 € (+ PVM 21%)

Apie mokymus:

Mokymai suteikia žinių  PHP programuotojams kaip padaryti jų programas atsparias atakoms internete. Web pažeidžiamumas aptariamas naudojant PHP kalba paremtus pavyzdžius, aukštesnio lygio nei OWASP Top 10. Nagrinėjamos „injection attacks“, „script injections“, atakos prieš „session handling of PHP“, nesaugių „direct object references“ problemas įkeliant failus, ir kitos aktualios temos. Specialus dėmesys skiriamas kliento saugumui, nagrinėjamos JavaScript, Ajax ir HTML5 saugumo spragos. Yra išleista daug papildinių skirtų pagerinti PHP saugumą, kriptografiją ir įrašų įgalinimą. Tiek pažeidžiamumo pavyzdžiai, tiek papildinių konfigūravimas yra mokomas sprendžiant laboratorinius darbus. Mokymų dalyviai supažindinami su geriausiais PHP saugumą gerinančiais papildiniais. 

Mokymai skirti:

Web programuotojams, architektams, testuotojams.

Dėstytojas: Erno Jeges


Reikalavimai:

Web aplikacijų kūrimo ir testavimo patirtis.

Daugiau:

Mokymus kuria ir veda saugumo ekspertai iš Secure Coding Academy. Mokymų tikslas yra suteikti praktinių žinių, pademonstruojant realias grėsmes, kurios gali iškilti. Mokymų metu atliekama daug laboratorinių darbų, kurių metu parodoma kaip saugumo spragas turintis programinis kodas gali būti pažeistas (gyvai vykdomi įsilaužimai į programas). Dalyviai išmokomi „teisingo“ programavimo ir įvairių architektūros ir kūrimo technikų, saugumo bibliotekų, įrankių ir paslaugų naudojimo.
Secure Coding Academy nėra mokymo centras. Tai aukšto lygio saugumo ekspertų komanda, kuri atlieka saugumo vertinimus HW ir SW paremtiems produktams. Dėstytojai visada dėsto tik naujausią ir aktualiausią informaciją, todėl kad dėsto tai, ką daro savo kasdieniame darbe.
Mokymai yra skirti ne tik saugumo inžinieriams ir ekspertams, o yra rekomenduojami ir programuotojams, programų architektams, analitikams, testuotojams ir apžvalgininkams. Pagal Microsoft Security Develompent Lifecycle mokymų gaires mokymai tinkami visiems nuo SDL 100 iki SDL 300 lygio (nuo pradedančiųjų iki saugumo specialistų). 
Mokymai yra pigiausias būdas gerinti įmonės ir įmonės kuriamų produktų saugumą.

PHP programavimo saugumo tema galite pasirinkti šiuos mokymus. Platesnis aprašymas paspaudus ant pasirinktų mokymų pavadinimo: