Susisiekite su mumis:
+370 5 2105044
info@protraining.lt

C/C++ Coding Security

Security_C

Trukmė: 3 dienos
Kaina:
1 095 € (+ PVM 21%)

Apie mokymus:

C/C++ programavimo kalba yra itin nesaugi. Dėl daugybės saugumo spragų yra labai sudėtinga parašyti tokią programą, kuri nebūtų pažeidžiama. Mokymų metu sužinosite dažniausiai pasitaikančias saugumo spragas, pamatysite tikras įsilaužimų demonstracijas ir atliksite praktines užduotis. Išmoksite pagrindinius principus, kuriais remiantis rašant kodą, galima išvengti pagrindinių saugumo spragų.

Mokymai skirti:

C/C++ programuotojams, programų architektams ir testuotojams.

Dėstytojas: Erno Jeges


Reikalavimai:

C/C++ pažengęs vartotojas.

Daugiau:

Mokymus kuria ir veda saugumo ekspertai iš Secure Coding Academy. Mokymų tikslas yra suteikti praktinių žinių, pademonstruojant realias grėsmes, kurios gali iškilti. Mokymų metu atliekama daug laboratorinių darbų, kurių metu parodoma kaip saugumo spragas turintis programinis kodas gali būti pažeistas (gyvai vykdomi įsilaužimai į programas). Dalyviai išmokomi „teisingo“ programavimo ir įvairių architektūros ir kūrimo technikų, saugumo bibliotekų, įrankių ir paslaugų naudojimo.
Secure Coding Academy nėra mokymo centras. Tai aukšto lygio saugumo ekspertų komanda, kuri atlieka saugumo vertinimus HW ir SW paremtiems produktams. Dėstytojai visada dėsto tik naujausią ir aktualiausią informaciją, todėl kad dėsto tai, ką daro savo kasdieniame darbe.
Mokymai yra skirti ne tik saugumo inžinieriams ir ekspertams, o yra rekomenduojami ir programuotojams, programų architektams, analitikams, testuotojams ir apžvalgininkams. Pagal Microsoft Security Develompent Lifecycle mokymų gaires mokymai tinkami visiems nuo SDL 100 iki SDL 300 lygio (nuo pradedančiųjų iki saugumo specialistų). 
Mokymai yra pigiausias būdas gerinti įmonės ir įmonės kuriamų produktų saugumą.

C/C++ programavimo saugumo tema galite pasirinkti šiuos mokymus. Platesnis aprašymas paspaudus ant pasirinktų mokymų pavadinimo: